البرز مدعی شد:
گفته می شود عباسی مدیر کل دفتر دولت در مجلس که بر سر ماجرای معروف چک های ٥ میلیونی از مجلس اخراج شده بود، همچنان سر کار خود حاضر می شود.

تابناک مدعی شد:
پس از آن که مدت های مدیدی از ظهور پی در پی آن چه اشیای نورانی نامیده می شود، در شهرهای مرزی ایران می گذرد، این پدیده دوباره در حال رخ دادن است.

با ظهور دوباره این پدیده و ابهاماتی که درباره ماهیت حقیقی این اشیا وجود دارد، خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که در روزهای پایانی آبان ماه، این اشیا در مناطق نهرعنبر، یبیس، رودخانه میمه و دیگر مناطق مرزی اهواز مشاهده شده است.

البرز مدعی شد:
گفته می شود ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور و وزیر سابق کشور دولت نهم آغاز به کار کرد.

ریاست این ستاد با محمد مهدی فقیهی سردبیر روزنامه انتخاب است.

گفته می شود سایت وابسته به فقیهی یعنی سایت انتخاب نیز قرار است به عنوان ارگان رسمی تبلیغات و اطلاع رسانی اینترنتی پورمحمدی مورد استفاده قرار گیرد.

تابناک مدعی شد:
یک منبع آگاه گفت: شنبه شب گذشته احمد مرادی مدیر کل روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش توسط ٣ مرد ناشناس مقابل منزلش ربوده شد.
رجا نوشت:
علی دورانی دبیر کل آبادگران جهادی در پاسخ به این سوال که آیا انتساب ائتلاف فراگیر اصول گرایان به قالیباف صحت دارد گفت: انتساب این ائتلاف به آقای قالیباف و همین طور لاریجانی و رضایی را قبول دارم.
آریا مدعی شد:
شنیده شده خبرگزاری ایرنا به زودی تغییرات جدیدی را در نمایندگی های خارج از کشور خود صورت خواهد داد.

قرار است به زودی نیمی از نمایندگی های خارج از کشور این خبرگزاری تعطیل و بر اساس مدل نمایندگی های سازمان صدا و سیما به صورت منطقه ای اداره شود.

فردا مدعی شد:
شنیده ها حاکی از آن است که معاون اجرایی احمدی نژاد با ارسال پیامی به علی آبادی، رئیس سازمان تربیت بدنی کشور اقدام سریع را در خصوص روشن شدن سرنوشت باشگاه پرسپولیس مطالبه کرده است.

گویا سعیدلو در این پیام ضمن گلایه از مدیریت فعلی باشگاه پرسپولیس، تغییر کادر مدیریتی این باشگاه را از سوی رئیس سازمان ورزش کشور خواسته است.


دسته ها :
سه شنبه دوازدهم 9 1387
X